Голосіївська осінь-2019: чудо природи, на яке збіглося 700 учасників

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

З 12 по 14 жовтня у місті Києві проходили ХХІ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь-2019» та Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти, присвячений Дню захисника України.

У Чемпіонаті взяла участь збірна команда гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства  та екскурсій,  склад якої поповнив учень Ситковецької ЗОШ І-ІІІст. Рудий Олексій Сергійович.

Перший змагальний день проходив у Бабиному яру, де на учасників чекав масовий старт на середній дистанції, де найкращий результат у групі Ч-12 показав Рудий Олексій, посівши 2-ге місце, у ХХІ Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь-2019» та  І-ше місце на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти.

В останній день Чемпіонату учасники долали середню дистанцію у Голосіївському лісі. І цього дня Рудий Олексій продублював попередній результат, посівши 2-ге місце, у ХХІ Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь-2019» та  І-ше місце на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти.

Швидкість, чітка робота з компасом та концентрація - те, що вимагалося від учасників для реалізації їх найкращого результату.