Сценарій випускного вечора Рідна школо, прощавай!

Сценарій випускного вечора  Рідна школо, прощавай!

 
 

Сценарій «Свято Миколая»

        Сценарій «Свято Миколая»

 

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

  З  давніх-давен в українських селах організовували цікаві зібрання молоді під різними назвами – вулиці, вечорниці, вечірки, досвітки, грища, попряхи, оденки тощо. Одним із найулюбленіших зібрань були вечорниці. Починалися вони після Покрови.

На святкових вечорницях молодь спілкувалася,  відпочивала, розважалася.  Тут були співи, музика, танці, спільна вечеря. Такі вечорниці пов’язувалися з певною подією чи святом.

Найбільшим  дохристиянським святом осіннього та зимового циклів було свято Калити. Воно відзначалося тоді, коли  закінчувалися основні сільськогосподарські роботи, і люди могли вже відпочити та приємно провести час.

Андріївські вечорниці відбулися у Ситковецькій  школі нещодавно. На свято були запрошені учні 5-8 класів, батьки, вчителі.  Вже зранку 11 грудня актова зала школи була сповнена загадковості та таємничості, адже саме тут мали відбутися Андріївські вечорниці, які проводили учні 7 класу.


 

Тиждень правознавства

          Тиждень правознавства 

З метою підвищення інтересу учнів до правознавства та виховання свідомих громадян України у Ситковецькій загальноосвітній школі I-III ступенів з 7 по 11 грудня 2015 року був проведений тиждень правознавства. 

   Оголошення всіх заходів тижня відбулося на шкільній лінійці. Старшокласники були зацікавлені розв'язанням юридичних задач та ребусів, а учні 5-6 класів - переглядом презентацій «Права та обов’язки дитини». Першими свої знання у галузі прав демонстрували учні 9 класу під час уроку-суду.

 

День Збройних Сил у школі

                                           День Збройних Сил у школі

  Необхідною умовою безпеки кожної держави є її армія, і Україна не є винятком. Історія нової української армії розпочалася 1991 року, коли 24 серпня було проголошено незалежність нашої держави. Тоді ж була прийнята постанова «Про військові формування», де передбачався порядок створення Міністерства оборони та Збройних Сил. 
  Саме 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Наша школа щорічно проводить заходи присвячені цій даті. Також і цей рік не є виключенням. 

 

Тиждень художньо-естетичних дисциплін

      Тиждень художньо-естетичних            дисциплін
  Чудовою можливістю для втілення найрізноманітніших ідей, які б сприяли розвитку пізнавального інтересу учнів до музичного, образотворчого мистецтв, є тиждень художньо-естетичних дисциплін, що проходив з 30.11 по 04.12.2015р. у Ситковецькій ЗОШ І- ІІІ ступенів.
  Протягом тижня були проведені: інтелектуальна гра «Чи знаєш ти музичне мистецтво» та «Мистецька мозаїка» (складання, кросвордів, загадок, головоломок, казок), виставка книг і малюнків «Музична веселка». Школярі здійснили відеоподорож у світ класичної музики та переглянули фільм «Топ-10 кращих українських композиторів». Молодшим школярам були запропоновані мультиплікаційні фільми «Маленький Моцарт», «Казки старого піаніно», симфонічна казка С.С Прокоф’єва «Петрик і вовк», музична казка «Вовк і семеро козенят». Діти брали активну участь у пісенному конкурсі «Я люблю Україну». Між школярами молодших класів перше місце отримав колектив учнів четвертого класу, друге місце - вокальний ансамбль третього класу, третє місце – вокальний ансамбль другого класу «Козачата». 

 

 

Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу

 Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу
  27 листопада 2015 року в Ситковецькій школі І- ІІІ ступенів відбувся 
урок - реквієм, приурочений 83-й річниці Голодомору 1932-1933 років.
  1933 - й рік... Найчорніший час між чорними часами в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю українців.
  Всього жертвами голоду за неповними даними стало від 7 до 15 млн. чоловік. Як сталося, що без стихій, без засухи, без іноземного нашестя це відбулося в Україні, яка була житницею Європи? 
  День пам'яті розпочався із тематичної лінійки де Романовська Галина Адамівна нагадала про трагічні моменти того часу. Учні школи вшанували пам'ять жертв голодомору 1932 - 1933 рр. покладанням квітів на місцевому кладовищі біля пам'ятного знаку.
  Урок скорботи, який провели десятикласники, став актом поминання і перестороги, щоб подібне не повторювалося ніколи. Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам'ять про всіх, хто не дожив, не долюбив, пам'ять про живих і ненароджених.

 
 
 
 

Сміх – це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя.

Реформат Д., Цісар А.

                                                                                                                                                                                                    Сміх – це сонце:

воно проганяє

зиму з людського обличчя.

Перше квітня, перше квітня

                         Ха-ха-ха – брехня всесвітня.

   Саме першого квітня, одразу після канікул, в Ситковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів учнями 7-Б класу було проведено свято гумору.         

 

До дня визволення Ситковець

          
  Ось і прийшла до нас знову весна. Задзюркотіли говіркі струмки, забриніли на верболозах ніжні котики, а на підталинах пробився до сонця білий підсніжник.

Місяць березень... він завжди для ситківчан особливий. 14-го березня в далекому 44-му селище було звільнено радянськими військами від німецьких загарбників.

 

Фестиваль "Проліски надії - 2013"

                                                 

 Романовська Даша і ансамбль сопілкарів

Проліски надії
 На початку лютого на базі Ситковецької ЗОШ І – ІІІ ст.. проходив зональний етап фестивалю художньої самодіяльності вчительської та учнівської молоді «Проліски надії – 2013».

 

Бібліотека -заклад надзвичайний

        Бібліотека – це один з найважливіших продуктів розвитку людської цивілізації . З грецької перекладається «книжка і сховище». Її діяльність пов’язана з суспільством протягом усієї історії його існування. Виникнення цієї соціальної організації б

 

Посади сад

Уже  стало  традицією для учнів  випускного  класу  дарувати  щось  школі  на  згадку про себе.  Одинадцятикласники Ситковецької  ЗОШ І-ІІІст. вирішили  посадити  молодий  яблуневий  сад.      

 

Льодова арена

Нещодавно , 30 листопада, учні 9-11 класів нашої школи переглянули фільм «Джунглі» та мультфільм «Вартові легенди» в 3D форматі, відвідали «Льодову арену» в м. Вінниці.  Діти накаталися на ковзанах, набралися позитивних емоцій, отримали задоволення від под