Дистанційне навчання в Ситковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів в умовах карантину.

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

Шановні батьки та учні!


      З 13.03. по 03.04 2020 року в Ситковецькій ЗОШ І – ІІІ ст. оголошено карантин. Відвідування школи учнями заборонено. Навчання у цей період буде здійснюватись за допомогою дистанційних технологій.  Звертаю Вашу увагу на небезпечну хворобу, яка поширюється. Мусимо вберегти дітей і вберегтись самі від захворювання. Обмежуємо пряме і відкрите спілкування, особливо із приїжджими, максимально обмежуємо вихід дітей з двору, не виходимо з дому самі без нагальної потреби.
       На період карантину навчання дітей організовано учителями дистанційно, через вайбер-групи по кожному класу. В кого з дітей відсутня така можливість - зв'язуємось по телефону із однокласниками, або учителями для отримання завдань. Відповіді школярів перевіряються учителями і виставляються оцінки в класні журнали. Будьте відповідальними, адже карантин і дистанційне навчання може бути продовжено на невизначений термін, а кінець навчального року - не за горами.
        Прошу батьків надавати дітям допомогу в навчанні, адже успіх Вашої дитини залежить у великій мірі від Вас. Не шкодуємо на дітей часу, сил та коштів, бо їх успіхи в теперішній час є для Вас найкращим капіталовкладенням.
      Але успіху передує здоров'я. Тому бережіть себе та дітей. Будьте здорові.


 Директор школи Маринич Олександр Іванович


vote data