Зустріч із селищним головою

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

Зустріч із селищним головою

21 січня 2020 року на запрошення трудового колективу школи до Ситковецької ЗОШ І – ІІІ ст. завітав селищний голова В.М.Михайленко. На зустрічі були обговорені питання, що турбують жителів нашої громади в цілому та працівників школи зокрема:

-         про перспективи збереження в Ситківцях центру громади;

-         про закінчення ремонту діючого водогону  та перспективи для вулиць Ситковець, які також потребують централізованого забезпечення водою;

-         про вивіз сміття та зміни в підході до цієї справи;

-         про строки виплати заробітної плати працівникам за січень;

-         про ремонт доріг на території громади;

-         про деструктивні публікації окремих осіб в групі «Ситківчани», в яких викладаються факти, що не відповідають дійсності;

Трудовий колектив вдячний селищному голові за підтримку школи у всіх її починаннях, забезпечення закладу необхідними матеріалами та предметами, навчальними засобами.  Так, перед Новим роком школа отримала останні надходження для 1 класу Нової української школи. Понад 35 тисяч гривень на забезпечення першокласників меблями  та іншим обладнанням  виділено з бюджету селищної ради. Цієї ж пори, за умови співфінансування з селищною радою, держава виділила субвенцію на придбання нового обладнання для кабінету інформатики в розмірі понад 198 тис. грн. Перед новорічними святами селищна рада профінансувала придбання матеріалів для заміни стелі та електроосвітлення в коридорі 1 поверху,  придбання шин для передніх коліс шкільного автобуса та інші освітні потреби.

І педагоги, і технічні працівники вдячні голові за вчасну виплату селищною радою заробітної плати та виплату грошової винагороди за підсумками роботи в минулому році. Бажаємо здоров’я і подальшої плідної праці на благо громади.

Закликаємо ситківчан в досить складний для нашої громади час спрямувати свої зусилля на те, щоб разом і дружно вирішувати проблеми, підставляючи один одному плече, а не ногу. Лише тоді Ситковецька громада буде сильною і успішною.


vote data