Захоплива мандрівка Закарпаттям!

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

Захоплива мандрівка Закарпаттям!

      Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі.

     Школярі Ситковецької ЗОШ вирішили розпочати  канікули  в    Закарпатті, помилуватися  гірськими масивами, ознайомитися з побутом його жителів.

   Ранок ми зустріли  у місті Яремче, яке  називають перлиною Карпат. Відвідали водоспад Пробій, розташований на річці Прут,  блукали смерековим лісом,  що  привів  нас до Скель Довбуша.

       А  далі ми вирушили в  «Буковель» - найбільший  гірськолижний курорт  України. Піднявшись  підйомником на гору,  були вражені красотою та величчю Карпат.

     Наступного дня ми відвідали Ужгород, який приваблює своєю неповторною красою. Корзо – таку незвичну назву носить головна вулиця міста,що означає місце для прогулянок. Пройшлися  набережною річки Уж, вздовж  якої росте найдовша в Європі липова алея.

    Далі наш шлях проліг до мальовничого міста Мукачево, яке розташоване на двох берегах річки Латориця, і оточений кільцем гір, лісів і полів.

      Велична фортеця, що височіє над містом, — головна прекраса стародавнього Мукачева. Замок «Паланок» — грізна фортеця, яка чесно боронила свій край майже до XX ст.

 Наступною зупинкою  було Берегово -  найбільше угорське місто України. Кожен приїжджий може тут відчути себе немов за кордоном.

      На кінець нашої мандрівки завітали до славетного Львова - міста галицької кави, левів та неймовірної архітектурно-історичної краси. На думку дітей, Львів — це місто, у яке не можна не закохатися з першого погляду.

     Закарпаття - унікальний регіон, у якому варто побувати кожному туристу. Шкільні екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.

Сподіваємося, що дана екскурсія дасть початок гарній традиції відвідувати дивовижні міста України учнями нашої  школи.

 

Приходько І.С.- вчитель історії


vote data