СПОРТИВНЕ СВЯТО ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

             СПОРТИВНЕ СВЯТО ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
              Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День Матері та Міжнародний день сім’ї.  З нагоди цих свят 17 травня  у Ситковецькій школі пройшли змагання «Тато, мама, я – щаслива спортивна сім’я».

             У спортивно-родинному святі брали участь родини учнів 5-го класу. Ведучими цього дійства були прекрасні сестрички, учениці 8-го класу Чернецькі Богданка та Іванка.

            Ці змагання є цікавими і захоплюючими, оскільки поєднують у собі спорт, розваги та здорову конкуренцію. За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані тут як спорт, так і пропаганда сімейних цінностей. 

          Чудовий настрій, спортивний азарт, товариські стосунки, дитячі посмішки, приємна фізична активність i надзвичайно позитивна атмосфера панувала під час спортивного заходу, а батьки на власному прикладі показали своїм дітям, що заняття спортом - це цікаво, корисно й необхідно для здорового й активного життя. 
          Позмагатися у спритності, винахідливості i просто відпочити та поспілкуватися з дітьми зголосилося вісімнадцять сімейних пар з дітьми - хлопчиками та дівчатками. Учасники свята емоційно та жваво реагували на кожне із завдань, демонстрували свою швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь i навичок. 
          Після завершення естафет було оголошено підсумки свята та нагороджено переможців грамотами та іграшками. А також, всі мали змогу підкріпитися та набратися сили, скуштувавши смачні шашлики на багато накритому різноманітними стравами столі.

         Щиро дякую всім, хто прийшов у шкільне гніздечко для приємної зустрічі, кращого знайомства нашої великої класної сім’ї. Нехай у ваших родинах все буде гаразд! Благословінь вам від Бога!

                                                                  Класний керівник Бондаренко С.В.


vote data