День працівників освіти

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

День працівників освіти

   Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї шкільної родини особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли школи майорять осінніми квітами і розквітають посмішками учнів та вчителів. 
     Відбулося таке свято і в Ситковецькій ЗОШ. В актовій залі зібрався весь  колектив школи, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки, в яких брали участь учні 9 класу. Сценки «Вчительська доля» (Катя Обертинська, Ангеліна Гуцаленко, Рома Олійник, Крістіна Задорожна),  «Майбутня вчителька» (Настя Гладюк, Настя Мусієнко, Крістіна Задорожна), «Вчителька української мови заміняє урок фізкультури» (Дарина Цибуляк і компанія), «Битва вчителів» (Катя Обертинська, Влад Рузін та ін.) порадували присутніх дотепним гумором та позитивом. Все дійство супроводжували чудові ведучі Даринка Цибуляк та Катя Обертинська.

Діма Щуренко та Ангеліна Гуцаленко приготували жартівливу пісню „Ти ж мене підманула” . Привітали всіх піснями прекрасні дівочі дуети Катя Обертинська-Ліза Пустовіт (керівник – Бондаренко С.В.) та Аня Вітвіцька-Настя Чмир (керівник – Флакей Ж.В.). Також прийшли  привітати освітян учні 2-го класу (Якубенко Л.А.). Танцювальні колективи дівчаток 3-го та 5-го класів порадували всіх гарними таночками (керівники – Бондаренко С.В. та Романовська Г.А.), а діти всіх працівників школи розказали про свою важку долю.

Неперервний сміх супроводжував перегляд відео «Інтерв’ю з вчителями», яке відзняли і змонтували наші юні кореспонденти Ангеліна Гуцаленко та Катя Обертинська.

 Чудовий настрій і заряд енергії отримали всі гості від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок та  слів,  повних вдячності та тепла.

А ще гарного настрою педагогам додали теплі привітання, що надійшли від працівників ТОВ «Ситковецьке» і особисто його керівника  Л.Ю.Гораєвського, а  також  від директора СТОВ «Україна» Вечерука А.А.. Щиро вдячні Вам за належну оцінку учительської праці.

                                                           Класний керівник 9 класу, голова профкому  Руда В.В.

 


vote data