Цікава подорож до Вінниці

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

Цікава подорож  до Вінниці

В перші дні найочікуваніших канікул шестикласники  Ситковецької ЗОШ  І-ІІІ ступенів  їздили на відпочинок  до міста  Вінниці .

       Вінниця - одне з найкращих міст України!  З 2013 року  місто утримує першість серед міст України як місто комфортне для проживання .

Але окрім цих культурних пам'яток у Вінниці ше є багато чого цікавого. Діти відвідали виробничу фірму «Панда» , яка виготовляє безалкогольні напої під торговою маркою "Караван" .

          Екскурсовод  розказала учням про  історію створення фірми,   що солодкі напої   виготовляються на основі натурального цукрового сиропу. Учні мали  змогу ознайомитись з  виробництвом в  онлайн відео, а потім на власні очі побачили  процес виробництва мінеральної води. Під час завершення екскурсії дітям вручили  солодкий гостинець.

  Потім ми відвідали центральний парк ім. Горького - улюблене місце для відпочинку та прогулянок вінничан. На території парку, що становить 40 гектарів  розташовані численні пам'ятники: пам'ятник Максиму Горькому, пам'ятник воїнам-афганцям, січовим стрільцям та  загиблим міліціонерам; «Алея славетних земляків» .В Центральному міському парку, замість, де представлено 12 зменшених копій знакових споруд та будівель міста.

    Школярі  знайшли  хвилинку і сфотографувалися  біля    славнозвісного  напису  "Я ♥ Vinnytsia" ,  щоб мати у своєму альбомі чудову згадку про  подорож.

      Цікавинкою для учнів  став  єдиний в Україні музей моделей транспорту. Серед експонатів автомобілі, літаки, танки, кораблі, мотоцикли, трамваї, тролейбуси, автобуси, потяги. А також представлена колекція військового транспорту зроблена з пластиліну та справжні автомобільні двигуни. В музеї облаштована бібліотека та місце для лекцій. Власник і засновник музею Олександр Вдовиченко розповів , що представлені експонати збирав 45 років по різних країнах світу, зокрема Німеччині, Іспанії, Італії, Америці, а загальна вартість колекції складає щонайменше 150 тисяч доларів.

    На завершення нашої подорожі учні відвідали розважальний торговельний центр «Шок». Вони відпочивали,  весело стрибали на батутах, проходили лабіринтами, спускалися з гірок, насолоджувалися  перебуванням у сухому басейні.

 Поверталися  додому веселі та задоволені, чекаючи нових подорожей  та пригод. Відпочинок дозволяє відновити сили, знайомить з новими місцями і людьми, дарує незабутні емоції.

                           Класний керівник  6 класу – Приходько І.С.


vote data