Поїздка у Вінницю

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

                                              Поїздка у Вінницю

            29 травня учні 2 класу Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів їздили на екскурсію до міста Вінниці.  Діти відвідали виробничу фірму «Панда» , яка виготовляє безалкогольні напої під торговою маркою "Караван". Учні мали  змогу ознайомитись з  виробництвом в  онлайн відео, а потім на власні очі побачили  процес виробництва мінеральної води. Під час завершення екскурсії дітям вручили  солодкий гостинець.

          Наступною зупинкою подорожі був дитячий розважальний центр кондитерської фабрики «Рошен». У ньому школярі познайомились з роботом «Шефом», який розказав про історію шоколаду. А ще поставив перед ними завдання: розкрити таємницю «Рошен». Для цього діти здійснили мандрівки по 4 кімнатах, що зберігали секрети шоколаду, цукру, запаху та смаку. Там  вони виконували завдання, за які отримували «ключ» до розгадки таємниці. Цікавим виявився перегляд фільму  в  4D-кінотеатрі. І врешті-решт отримали доступ до найбажанішого - солодощів.

         Потім діти відвідали Ретро-музей автомобілів, де вони мали можливість доторкнутися до експонатів, навіть сісти за руль різних машин та мотоциклів. Захоплення від побаченого не було меж.

         На заверше

ння нашої подорожі діти відвідали «Макдональдс», де смачно поїли та весело розважилися і отримали кольорові кульки та подарунки.

         Спогади від поїздки залишаться на все життя.

 Класний керівник – Чернецька О.А.


vote data