Футбольні баталії

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

24 травня  на селищному стадіоні відбувся  щорічний турнір з дитячого футболу за «Кубок до Дня Пам’яті та Примирення». У змаганнях взяли участь 6 команд: Ситковецької школи- інтернат, Юрковецької     ЗОШ І-ІІІ ст., дві команди Вищекропив’янської ЗОШ І-ІІІ ст. та дві Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ст..

За результатами ігор у старшій віковій групі лише за післяматчевими пенальті І місце здобула команда учнів 7-9 класів Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце зайняла  найбільш фізично підготовлена  команда Ситковецької школи- інтернат, ІІІ місце  отримала команда, до складу якої увійшли гарні та перспективні дівчата, Вищекропив’янської ЗОШ І-ІІІ ст..

Боротьба меншої вікової групи також виявилася не легкою . Знову переможця  визначили післяматчеві пенальті. Так, І місце виборола команда учнів 3-6 класів Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ст.,  ІІ місце в напруженій боротьбі посіла команда Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце зайняла  команда учнів 5-7 класів Вищекропив’янської ЗОШ І-ІІІ ст..

За свою жагу до перемоги учасники були нагороджені перехідними кубками та солодощами.   Головним спонсором змагань став особисто селищний голова В.М.Михайленко , у підготовці футбольного поля основну допомогу надав                П. Г. Шашкевич , за що цим людям велика подяка .