Останній дзвінок

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

Останній  дзвінок

          У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний  спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. Його розпочали ведучі Чернецька Богданна  та Олійник Роман. Цей день для школярів є радісною подією, адже настала пора літніх канікул, а  для наших випускників це свято стало останнім у стінах рідної школи.

     Тож згодом у дорослому житті, нинішні випускники ще не раз згадують цю чарівну  мить прощання зі школою і друзями  дитинства.

  Щасливої життєвої дороги, теплих спогадів, вірних друзів, успіхів – це маленька частина від тих побажань, що прозвучали для наших випускників.

 Цього їм бажали директор школи  Маринич О. І.  та селищний голова Михайленко В.М. Щирими словами привітали їх першокласники і вручили пам’ятні дзвіночки. А ще на святковій лінійці звучали слова подяки вчителям від їхніх дор

ослих  учнів.

      І ось хвилююча мить … Звучить останній дзвінок. Його дають Яропуд Ярослав та Александрова Олеся. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого  і серйозного світу.

   У   щасливу дорогу, дорогі випускники!  Чудових вам  канікул, школярі!

Педагог – організатор      Романовська Г.А.


vote data