Шановні батьки! .

Шановні батьки! 


    В дуже непростих умовах завершується навчальний рік. Щиро вдячний вам за підтримку педагогів та своїх дітей в організації та здійсненні дистанційного навчання. Розділяю вашу тривогу з приводу набуття і оцінювання знань школярів, отримання документів про освіту та подальшого навчання.

 

Дистанційне навчання в Ситковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів в умовах карантину.

Шановні батьки та учні!


      З 13.03. по 03.04 2020 року в Ситковецькій ЗОШ І – ІІІ ст. оголошено карантин. Відвідування школи учнями заборонено. Навчання у цей період буде здійснюватись за допомогою дистанційних технологій.  Звертаю Вашу увагу на небезпечну хворобу, яка поширюється. Мусимо вберегти дітей і вберегтись самі від захворювання. Обмежуємо пряме і відкрите спілкування, особливо із приїжджими, максимально обмежуємо вихід дітей з двору, не виходимо з дому самі без нагальної потреби.

 

Вшановуємо Кобзаря!

В історії кожного народу, серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом для українського народу є Тарас Шевченко. Справедливо, що Великого Кобзаря вважають народним пророком.

 

Пізнавальна зустріч

   Душевно, відверто, тепло сьогодні пройшла зустріч з письменником, краєзнавцем, журналістом Миколою Денисенко та власкором газети Вінниччина Миколою Кавуном.

 

День рідної мови.

21 лютого у школі відзначали   День рідної мови.

 

Пам’яті героїв Небесної Сотні!

20 лютого в Ситковецькій школі відбулась лінійка-реквієм з приводу дня пам’яті героїв Небесної Сотні.

 

Вистава «Сватання на Гончарівці».

До дня святого Валентина учні 8 класу підготували виставу «Сватання на Гончарівці».

 

Вивчення нового правопису учнями Ситковецької школи

 Учні 10 класу відвідали шкільну бібліотеку, для ознайомлення правопису. Бібліотекар нашої школи, Тетяна Володимирівна, презентувала нам примірники, які надійшли до шкільної бібліотеки.

 

Нові надходження до Ситковецької шкільної бібліотеки.

Вчителі початкових класів Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ст. опрацювали методичні посібники з нових надходжень до шкільної бібліотеки.

 

Новий український правопис

   3 червня 2019 року набув чинності фінальний текст правопису нашої мови.

   Рішення про оновлення редакції правопису, як зазначено було у Кабміні, ухвалили «з метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови та уніфікації вживання правописних норм».

 

День Святого Валентина в Ситковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
У Ситковецькій ЗОШ у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

 

Подяка благодійникам

Подяка благодійникам

Є в нашого народу гарна традиція - напередодні новорічних та різдвяних свят дарувати подарунки своїм близьким, особливо діткам. Не став виключенням і цей рік.

 

Зустріч із селищним головою

Зустріч із селищним головою

21 січня 2020 року на запрошення трудового колективу школи до Ситковецької ЗОШ І – ІІІ ст. завітав селищний голова В.М.Михайленко.

 

Гордість школи – її учні

Гордість школи – її учні

Наша щира подяка тим,  хто упродовж  І семестру  у  нелегкій  боротьбі  за  звання  кращих  гідно  представляли  школу  на  змаганнях   вищих  рівнів,  довели  собі  і  оточуючим,  що  жага  навчання,  ентузіазм,  а  також  невтомна  праця  і  постійне  самовдосконалення  дають  незвичайну  можливість  сягнути  нових  висот,  найбільшою  нагородою  для  них  є  ґрунтовні   знання.

 

Тиждень правознавства

Тиждень правознавства

У  Ситковецькій ЗОШ  І-ІІІ ступенів  із 9 по 13 грудня  відбувся    тиждень  права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

 

Шануймо хліб

             Шануймо хліб

                                                                   Хліб на столі – це свято.

                                                                   Скажіть святіше щось за хліб

                                                                   Чи будемо ми мати?

      З поваги до хліба починається людина, адже це повага до праці людської. Тому учні 4 класу Ситковецької ЗОШ I –III ступенів 21 листопада

2019 року провели свято « Шануймо хліб».

 

Тиждень літератури

Тиждень літератури

«Зупинись і подумай! Чи зможеш ти жити без літератури? Чи буде повним твоє життя без книги, без поезії, без театральних вистав?

 Таким оголошенням розпочався в Ситковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів тиждень зарубіжної літератури. 

 

Мова – душа народу!

Мова – душа народу!

         День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

 

Козацькому роду нема переводу

Козацькому роду нема переводу

 

      У Ситковецькій ЗОШ I – III ступенів з 7 жовтня по 11 жовтня 2019 року пройшов тиждень початкових класів під назвою « Козацькому роду нема переводу».

 

Спорт любиш – здоровим будеш

                                  Спорт любиш – здоровим будеш   

     Доброю традицією у Ситковецькій ЗОШ I –III ступенів стало проведення у вересні Олімпійського тижня, в якому активну участь взяли учні початкових класів. Адже активний відпочинок – це запорука здоров’я  та гарного настрою.