Тиждень правознавства

Тиждень правознавства

У  Ситковецькій ЗОШ  І-ІІІ ступенів  із 9 по 13 грудня  відбувся    тиждень  права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

 

Шануймо хліб

             Шануймо хліб

                                                                   Хліб на столі – це свято.

                                                                   Скажіть святіше щось за хліб

                                                                   Чи будемо ми мати?

      З поваги до хліба починається людина, адже це повага до праці людської. Тому учні 4 класу Ситковецької ЗОШ I –III ступенів 21 листопада

2019 року провели свято « Шануймо хліб».

 

Тиждень літератури

Тиждень літератури

«Зупинись і подумай! Чи зможеш ти жити без літератури? Чи буде повним твоє життя без книги, без поезії, без театральних вистав?

 Таким оголошенням розпочався в Ситковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів тиждень зарубіжної літератури. 

 

Мова – душа народу!

Мова – душа народу!

         День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

 

Козацькому роду нема переводу

Козацькому роду нема переводу

 

      У Ситковецькій ЗОШ I – III ступенів з 7 жовтня по 11 жовтня 2019 року пройшов тиждень початкових класів під назвою « Козацькому роду нема переводу».

 

Спорт любиш – здоровим будеш

                                  Спорт любиш – здоровим будеш   

     Доброю традицією у Ситковецькій ЗОШ I –III ступенів стало проведення у вересні Олімпійського тижня, в якому активну участь взяли учні початкових класів. Адже активний відпочинок – це запорука здоров’я  та гарного настрою.

 

Захоплива мандрівка Закарпаттям!

Захоплива мандрівка Закарпаттям!

      Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі.

     Школярі Ситковецької ЗОШ вирішили розпочати  канікули  в    Закарпатті, помилуватися  гірськими масивами, ознайомитися з побутом його жителів.

 

Подорож до Вінниці


       Подорож  до Вінниці

            Літо – чудова пора відпочинку, яку з нетерпінням чекають діти. 

Тож, коли настав червень, мої третьокласники з радістю поїхали на екскурсію до міста Вінниці.

      Там вони побували в драматичному театрі. Дивлячись виставу « Квітка з рукавички», діти були захоплені грою акторів.   

 

Зустріч поколінь

Зустріч поколінь

          За доброю традицією, щороку Ситковецька школа відчиняє свої двері й з нетерпінням чекає на своїх колишніх учнів. Дружно зібралися  випускники, в яких за плечима 50, 40, 30, 15,  10   років після закінчення школи.

   Тут все, як колись: дзвінко щебече дітвора, заклопотані вчителі, світ переливається всіма барвами веселки, пробуджуючи  в серці василькові надії.

        Прозвучала усім знайома, щемка мел

 

Ми нащадки козаків

Ми нащадки козаків

12-13 травня на базі Сокілецького санаторію  відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Участь у заході взяло 16 закладів загальної середньої освіти Немирівського району.

        Саме завдяки таким іграм, як «джура», діти зможуть на власному досвіді зрозуміти, що таке дружба. Ці змагання дуже згуртовують не тільки команду, а й всю школу, виховують патріотизм, любов до своєї країни. Джурами в козацькі часи називали юнаків, які готували себе до захисту рідної землі і українського народу. Стати джурою міг лише той, хто пройшов фізичні і моральні випробування.

 

СПОРТИВНЕ СВЯТО ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

             СПОРТИВНЕ СВЯТО ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
              Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День Матері та Міжнародний день сім’ї.  З нагоди цих свят 17 травня  у Ситковецькій школі пройшли змагання «Тато, мама, я – щаслива спортивна сім’я».

             У спортивно-родинному святі брали участь родини учнів 5-го класу. Ведучими цього дійства були прекрасні сестрички, учениці 8-го класу Чернецькі Богданка та Іванка.

 

До побачення, 1 клас!

До  побачення,   1   клас!

Сонячного   травневого  дня   першокласники  провели  гарне  свято  «Прощавай,  Букварику!»

 

День вишиванки

        День вишиванки

         Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. 

 

Перша маленька перемога в оновленому фестивалі

Перша маленька перемога в оновленому фестивалі

11 квітня в Іллінцях відбувся кущовий І Фестиваль юних пожежників «Шкільна ліга безпеки», в якому взяла участь  команда нашої школи «Рятувальний десант»

 

Канікули по київськи

Канікули по київськи

29-30 березня група працівників та учнів Ситковецької, Вищекропивнянської та Юрковецької шкіл здійснила захоплюючу екскурсійну поїздку до Києва.

Розпочали свою екскурсію з відвідин найстарішого та найбільшого планетарію в Україні. Перші позитивні враження від планетарію справив на нас аніматор-космонавт, який зустрів нас при вході та провів цікаву екскурсію.  Під зоряним куполом прослухали  пізнавальну  лекцію про безмежні космічні простори Всесвіту та переглянули надзвичайно реалістичний науковий фільм «Буремна планета»

 

Моя мала Батьківщина

Моя мала Батьківщина

           Щорічно учні нашої школи беруть участь  у районному конкурсі екологічних агітбригад. Не є виключення і цього року. 13 березня на базі Немирівського НВК №1  був проведений конкурс екологічних агітбригад на тему: «Моя мала  Батьківщина» у конкурсі приймали участь 8 команд нашого району.

 

Дружба єднає всіх!

                                    Дружба єднає всіх!                                   

                                                                                 Якщо друг у тебе є,

                                                                                Життя радісним стає.

                                                                          Разом можна все зробити

                                                                       То ж без друга не прожити!

  Такими словами розпочиналося свято у Ситковецькій ЗОШ у 2 класі «Дружба єднає всіх». Мати відданого друга і багато друзів – це дар Божий. Тому кожен мріє мати найкращого товариша, з яким можна поділитися радістю і горем, який тебе підтримає у важку, скрутну хвилину і поділиться з тобою радістю. Учні 2 класу ще малі дітки, але вони хочуть навчитися бути добрими, відданими друзями. Стати такою людиною, яка не кине друга у біді, яка захистить і допоможе, й не вимагатиме подяк.

 

Тарасові слова – то правда жива!

        Тарасові слова – то правда жива!                           

                В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 205 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово  великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

 

І знову про любов…

С

Кохати – нові землі відкривати,

Нюанси свіжі і відтінки нові.

Кохати – це щомиті дивуватись,

Це задихатись з подиву – любові.

    Про кохання радять не говорити, бо про нього вже все сказано... Але ж так хочеться якомога частіше вдихати аромат закоханості, насолоджуватися  цим надзвичайним почуттям.

    З самої появи на світ кохання було суперечливим, мінливим. І все ж воно залишалося завжди юним, прекрасним, новим і несподіва­ним.

    Такими словами розпочинали розважальний вечір, присвячений коханню, весні, красі, ведучі дійства Пустовіт Крістіна та Вітвіцька Анастасія.  Зачарувавши гостей натхненно прочитаними віршами, дівчата побажали усім пізнати  справжнє взаємне кохання і застерегли використовувати це прекрасне почуття з корисливою метою. 

 

Школа має талант

Школа має талант

24 січня 2019 року в актовій залі Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов творчий конкурс «Школа має талант».

         Проводити такий захід уже стало традицією. У програмі приймали участь учні 1-11 класів. Вони продемонстрували найкращі свої здібності. У кожного з них є свій талант, який ми бажаємо їм розкривати і надалі.