Тиждень математики в школі

Facebook Vkontakte Twitter LiveJournal

Тиждень математики в школі

 

Цікаво і змістовно проводять в нашій школі предметні тижні. Не винятком є і тиждень математики, який проходив з 04.11-08.11  2019 року. 

Кожного дня тижня проводилися математичні змагання в різних класах.

У понеділок у 8 класі відбулася гра «Найкращий математик», перемогу в якій виборола Гуцаленко Інна. Команди 6 класу «Дробіки» і «Калькулятори» змагалися в «Бліц-турнірі» у вівторок. В запеклій боротьбі перемогу виборола команда «Дробіки».

Змагання середи розпочали учні 9 класу в заході «Математичний калейдоскоп», де зустрілися команди «Піфагорики» і «Архімедики». До завершення гри визначити переможця було важко, оскільки після кожного завдання змінювався лідер. Вирішальну крапку поставив останній конкурс і з невеликим відривом перемогли «Піфагорики».

У сьомому класі учні стали учасниками гри «Брейн-ринг», в якій змагалися команди дівчат «Математики» та «Цілі вирази» і команди хлопців «Ікси» та «Ігреки».  Переможцями стала команда «Ігреки». Хлопці – так  тримати!

Четвер - здивував учнів 10-11 класів грою «Поле Чудес». Учасником цієї гри міг стати кожен учень, який першим дав відповідь на запитання відбіркового туру. Тож невдовзі ми отримали першу трійку гравців: Обертинська Катя, Кіт Олена та Цибуляк Дарина, в якій до фіналу вийшла Кіт Олена. До другої трійки потрапили  Обертинська Катя, Олійник Роман та Вознюк Альона, яка стала переможцем даного раунду. Третю трійку гравців очолили Ювшин Оксана, Олійник Роман та Бондаренко Саша. В нелегкій боротьбі до фіналу потрапила Ювшин Оксана. Тож у фіналі зустрілися три представники 11 класу і перемога дісталася Кіт Олені.

 Дійшла черга і до учнів  5 класу випробувати свої сили в знаннях математики і в п’ятницю, виконавши всі підготовчі завдання, вони зустрілися в «Турнірі  юних математиків». Команда «Покемони»  і команда «Адреналін». Потрібно відмітити той факт, що учні сумлінно  підготувались до  турніру: склали і вивчили девіз команди, підготували завдання суперникам, виступи вболівальників. Більше балів набрала команда «Адреналін», тож вона і отримали перемогу з рахунком 22:18.

З вівторка по четвер в залі відпочинку проходив майстер-клас по складанню кубика Рубика. Діти, які вже вміють складати цю головоломку (Бадовська Алла, Рудий Олексій, Глінський Назар, Рудий Ілля, Олійник Роман) навчали інших дітей. Молодці – маленькі вчителі!

Всі учні, які брали участь у змаганнях, і  вболівальники, які відповідали на запитання, були нагородженні солодкими призами  або математичним приладдям.

Оригінальні відповіді, логічні міркування та нетрадиційні способи вирішення завдань  ще раз  довели, що учні дійсно люблять математику.

 

                                                           Вчителі математики Руда В.В. та Рудий С.М.


vote data


Только авторизированные пользователи могут оставлять сообщения.
  Авторизация   Регистрация
       додати повідомлення